Algirdas Patackas „Pastogės Lietuva“

462 psl. | 140×220 | © 2011 | ISBN: 978-9955-656-97-5

Į šią knygą sutelkti autoriaus tekstai aprėpia ilgą laiko tarpsnį – nuo pogrindžio iki dabarties rūpesčių įkvėptų, ir žanrų paletę – nuo kultūrologinių esė iki publicistikos, nuo pokalbių, kur autorius tėra mąslus klausinėtojas iki poetinių proveržių. Unikalus knygos segmentas – autoriaus pogrindyje leisto žurnalo „Pastogė“ faksimilė.

7.99

Add to wishlist

Algirdas Patackas – rezistentas, Sąjūdžio veikėjas, Kovo 11-osios Akto signataras, netikėtų kultūrologijos ir mitologijos įžvalgų autorius, emocingas publicistas. Į šią knygą sutelkti jo tekstai aprėpia ilgą laiko tarpsnį – nuo pogrindyje gimusių iki dabarties rūpesčių įkvėptų, ir visą skirtingų žanrų paletę – nuo kultūrologinių esė iki publicistinių pasisakymų, nuo pokalbių, kur autorius tėra mąslus klausinėtojas iki poetinių proveržių.

Dirginančios ir provokuojančios mintys apie Lietuvos istorinę lemtį čia tampa šaltiniu įžvalgoms apie jos šiandieną, o apmąstymai, grindžiami asmeniniais išgyvenimais, perauga į universalias istoriosofines schemas.

Unikalus knygos segmentas – Algirdo Patacko pogrindyje leisto žurnalo „Pastogė“ faksimilės. Tai ne tik rezistencijos liudijimas, bet ir naujame kultūriniame kontekste naujai nuskambantis raginimas atrasti Pastogės Lietuvą – bent jau sau pačiam.