Dorothy L. Sayers „Kieno lavonas?“

219 psl. | 130×200 | © 1996 | ISBN: 9986-590-25-6
Iš anglų kalbos vertė Rasa Drazdauskienė

Knyga – detektyvinis romanas. Lordas Piteris yra suintriguojamas staigaus numirėlio pasirodymo vonioje, po ko, ima tirti šią bylą. Taip pat vienas finansininkas dingsta be žinios keistomis aplinkybėmis, tampa aišku, kad du įvykiai tarpusavyje susiję.

2.99

Add to wishlist
Lordas Piteris yra suintriguojamas staigaus numirėlio pasirodymo vonioje, po ko, ima tirti šią bylą. Taip pat vienas finansininkas dingsta be žinios keistomis aplinkybėmis, tampa aišku, kad du įvykiai tarpusavyje susiję. Vonioje rastas vyras randamas nuogas, dėvintis tik auksinį pensnė. Tuo tarpu finansininkas tiesiog išgaravo savo miegamajame. Ignoruodamas kerėpliškas oficialaus tyrimo pastangas, lordas Piteris Vimsėjus pradeda savo tyrimą. Ar jis įmins paslaptingą dingimą ir dar paslaptingesnę žmogžudystę?

„Parkeri, turiu vilties, kad tu kupinas nusikaltimų – šįvakar mus patenkinti tegali tik tyčinis padegimas ar žmogžudystė… Nori prisijungti prie mūsų? Privalai bent ką įdėti į bendrą katilą. Gal turi kokį lavoną? O, turėk lavoną! Kiekvienas lavonas mums reikalingas.“