Sold Out

Hans-Thies Lehmann „Postdraminis teatras“

305 psl. | 140×210 | © 2010 | ISBN: 978-609-95178-0-3

Hanso-Thieso Lehmanno studija pristato naują požiūrį į teatro reiškinius, gimusius XX a. 7-8 dešimtmečiais ir aktyvius šiandien.

7.99

Neturime

Hanso-Thieso Lehmanno studija pristato naują požiūrį į teatro reiškinius, gimusius XX a. 7-8 dešimtmečiais ir aktyvius šiandien, vertindama juos teatro ir kultūrologiniu požiūriu. Keliaudamas nuo Aristotelio „Poetikos” iki Julios Kristevos semiotikos, nuo Pierre’o Corneille’io klasicistinio teatro iki Roberto Wilsono ir Heinerio Goebbelso meno sampratos, jungdamas įvairius ­scenos, performanso, muzikos ir kūno menų pavyzdžius, autorius įteisina ne tik „postdraminio teatro” sąvoką, bet ir nekasdienius, tačiau progresyviausius scenos meno reiškinius.

Dr. Hansas-Thiesas Lehmannas – Goethe’s universiteto Frankfurte prie Maino teatrologijos profesorius. Jo tyrinėjimų sritys – naujos formos teatre, antikinė tragedija, Brechto teatras, medijos. Šalia gausių publikacijų iš teatro teorijos, šiuolaikinio teatro estetikos sričių – knyga „Teatras ir mitas“ (1991), nagrinėjanti Antikos tragedijas, „Politinis rašymas. Esė apie teatro tekstus“ (2002), „Heineris Mülleris. Vadovas“ (2004, kartu su Patricku Primavesi).