Robert Le Gall, Jigme Rinpoche „Vienuolis ir lama“

254 psl. | 140×210 | © 2007 | ISBN: 978-9955-656-43-2
Iš prancūzų kalbos vertė Edita Janulevičiūtė

Tai pokalbis apie tikėjimo kelią dviejose religijose – Tibeto budizmo ir Romos katalikų. Ne tik doktrininį, bet ir asmeninį kelią. Šios knygos pašnekovai – benediktinų abatas ir budistų lama – apie savo religiją kalba tiksliai ir atvirai, neslėpdami skirtumų ir neišgalvodami bendrybių.

6.99

Add to wishlist

Tai kiek neįprasta knyga. Tai pokalbis apie tikėjimo kelią dviejose religijose – Tibeto budizmo ir Romos katalikų. Ne tik doktrininį, bet ir asmeninį kelią. Šios knygos pašnekovai – benediktinų abatas ir budistų lama – apie savo religiją kalba tiksliai ir atvirai, neslėpdami skirtumų ir neišgalvodami bendrybių.

Gali pasirodyti, kad tai – knyga katalikui, norinčiam pažinti budizmą, ir budistui, norinčiam pažinti krikščionybę. Ir taip, ir ne. Katalikas arba budistas, ją perskaitę geriau supras ir savo pačių tikėjimą, pasaulėžiūrą, vertybes. Ramus pašnekovų tonas bei informatyvus pasakojimas slepia tikėjimo aistrą ir nemeluotą pasitikėjimą savo keliu.

Lietuvoje budizmas rodosi egzotiškas, katalikybė-įprasta, net banali. Šios knygos skaitymas gali pakeisti abu stereotipus.