Umberto Galimberti „Kodėl? 100 filosofijos istorijų smalsiems vaikams“

224 psl. | 180×250 | © 2020 | ISBN: 978-609-96087-8-5
Iš italų kalbos vertė Toma Gudelytė. Redagavo Tomas Marcinkevičius

Umberto Galimberti (g. 1942) – italų filosofas, psichoanalitikas, sociologas, viešasis intelektualas. Galimberti yra parašęs keliolika knygų apie Karlą Jaspersą, Martiną Heideggerį, psichoanalizę ir kt. Pastaruoju metu aktyviai reiškiasi Italijos viešojoje erdvėje, yra nuolatinis dienraščio La Reppublica bendradarbis.

14.95

Liko 2

Add to wishlist

Iliustruota vieno žymiausių šiuolaikinių Italijos viešųjų intelektualų knyga vaikams

Manai, kad filosofija – tai kažkas senoviško, abstraktaus ir nuobodaus? Ši knyga parodys, kad taip nėra. Iš šimto istorijų apie skirtingų amžių ir šalių filosofus bei mąstytojus sužinosi, kad filosofija gyvesnė nei bet kada.

Kartu su Sokratu, Hipokratija, Kantu ir Volteru išmoksi mąstyti skirtingomis temomis: nuo gamtos reiškinių iki žmogaus, nuo kalbos iki meilės, iki pat Dievo egzistavimo.

Kasdien – po istoriją, kuri prasideda klausimais bei kasdienio gyvenimo įdomybėmis ir skatina įsitraukti į mažesnius ir didesnius iššūkius bei pratintis svarstyti, kaip tai darė didieji filosofai. Ši knyga – tiems, kurių protai nuolat dirba ir nepasitenkina stereotipiniais atsakymais.

 

Knyga žiniasklaidoje

DONATAS PUSLYS, lrt.lt, KODĖL? APIE FILOSOFIJĄ VAIKAMS

TOMA GUDELYTĖ, 15min.lt, ITALŲ FILOSOFAS U. GALIMBERTI: „FILOSOFO UŽDUOTIS – APRAŠYTI TIKROVĘ TOKIĄ, KOKIA JI VERIASI ŠIANDIEN, NET JEI TAI KELIA PASIBJAURĖJIMĄ”