Joseph Dambrauskas „Žaidimas ir kultūra Lietuvoje“

180 psl. | 140×210 | © 2006 | ISBN: 9955-656-25-5
Iš anglų kalbos vertė Eugenijus Banevičius

Knygoje apibendrinamas septyniolika mėnesių trukęs vaikų žaidimų tyrimas Anglijoje, Airijoje, Šiaurės Airijoje, Škotijoje, Norvegijoje, Kroatijoje, Serbijoje ir Tanzanijoje. Darbo rezultatai lyginami su stebėjimais Lietuvoje. Šis darbas apibrėžia vaikų žaidimą specifinėje kultūros terpėje, kurioje žaidimas yra susijęs su ta kultūra ir kurioje vaikai auga ir vystosi.

2.99

Add to wishlist
Kategorijos: , Žymos: , ,

Žaidimas mūsų laikais sudomino daugelį tyrinėtojų – filosofų, kultūros istorikų, antropologų, psichologų. Knygoje apibendrinamas septyniolika mėnesių trukęs vaikų žaidimų tyrimas Anglijoje, Airijoje, Šiaurės Airijoje, Škotijoje, Norvegijoje, Kroatijoje, Serbijoje ir Tanzanijoje. Darbo rezultatai lyginami su stebėjimais Lietuvoje.

Šis darbas apibrėžia vaikų žaidimą specifinėje kultūros terpėje, kurioje žaidimas yra susijęs su ta kultūra ir kurioje vaikai auga ir vystosi. Knyga naudinga supažindinant su pačiu žaidimu ir visu tuo, kas jame slypi – giliais, paslaptingais, magiškais ir sudėtingais pradais. Tai suteikia naują postūmį atkoduojant žaidimo šifrus ir simbolius.