Sold Out

Tomas Daugirdas „Sparnuoto arklio dantys“

206 psl. | 140×210 | © 2008 | ISBN: 978-609-95059-0-9

Šioje knygoje pretenduojama pateikti būdą, kaip galima suvokti Lietuvos kultūros reiškinius. Bandoma išsamiai aptarti ir suvokti, kokią gilią socialinę, kultūrinę ir intelektinę kaitą, stipriai paveikusią žmonių jausenas, savivoką, suvokimą išgyveno ir iki šiol išgyvena Lietuva, o taip pat kas yra gražu, gera ir vertinga dabartinėje Lietuvos kultūroje.

5.99

Neturime

Šioje knygoje pretenduojama pateikti būdą, kaip galima suvokti dabartinės Lietuvos kultūros reiškinius. Bandoma išsamiai aptarti ir suvokti, kokią gilią socialinę, kultūrinę ir intelektinę kaitą, stipriai paveikusią žmonių jausenas, savivoką, suvokimą išgyveno ir iki šiol išgyvena šiuolaikinė Lietuva, o taip pat kas yra gražu, gera ir vertinga dabartinėje Lietuvos kultūroje.

„Gilbertas K. Chestertonas yra pasakęs, kad nedera žiūrėti sparnuotam arkliui į dantis. Dabartinė Lietuvos kultūra kaip tik primena tokį arklį. Kultūra savaime yra padaras su sparnais, polėkiu. Atrodytų, pakanka vien juo džiaugtis ir atsisakyti minties žvelgti į dantis, kurie išduoda sveikatos ir gyvybės būklę. Knygoje mažai paisoma šių sparnų, užsiimama dažniausiai iį šalies palankaus vertinimo nesulaukiančiu ir nuotaiką gadinančiu kritikos darbu.“ (Tomas Daugirdas)