Dalia Zabielaitė „Nuo Prousto iki Beigbederio: egzistencija romano tinkluose“

267 psl. | 120×200 | © 2006 | ISBN: 9955-656-20-4

Šioje knygoje keliami du svarbiausi klausimai: kokias temas svarsto šiuolaikiniai romanistai, kokiomis literatūrinės raiškos priemonėmis kuria savąją literatūrinę tikrovę? Ši knyga ne tik padės orientuotis verčiamos Vakarų grožinės literatūros gausoje ir geriau pažinti šiuolaikinio romano meną, bet ir aiškiau suvokti šiuolaikinį pasaulį.

2.99

Add to wishlist

Šioje knygoje keliami du svarbiausi klausimai: kokias temas svarsto šiuolaikiniai romanistai, kokiomis literatūrinės raiškos priemonėmis kuria savąją literatūrinę tikrovę?

Ne mažiau įdomu ieškoti atsakymų ir į kitus klausimus: kokią pasaulio viziją, kokį požiūrį į tikrovę išreiškia vieno ar kito rašytojo romano menas ir ką tas menas byloja apie mūsų laikų žmogų ir jo gyvenamą pasaulį?

Paieškų kelias veda per keturias šios knygos dalis, kuriose nagrinėjamas žmogaus egzistencijos ir istorijos santykis, atminties ar užmaršties temos, vertybių, tapatybės krizė, socialiniai ir moraliniai stereotipai – žmogaus būties pasaulyje autentiškumas.

Ši knyga ne tik padės orientuotis verčiamos Vakarų grožinės literatūros gausoje ir geriau pažinti šiuolaikinio romano meną, bet ir aiškiau suvokti šiuolaikinį pasaulį.