Radek Sikorski „Šventųjų pelenai“

326 psl. | 150×210 | © 2009 | ISBN: 978-9955-656-70-8
Iš lenkų kalbos vertė Vytautas Dekšnys

„Šventųjų pelenai“ – tai įtampos kupina istorija apie pavojingą kelionę po Afganistaną, į kurią Radekas Sikorskis leidosi karo metais: tuo metu politinis pabėgėlis iš Lenkijos, karo korespondentas, o šiandien – buvęs laisvos Lenkijos gynybos ministru, įrodinėjęs būtinybę siųsti lenkų karius į Afganistaną.

7.99

Add to wishlist

„Šventųjų pelenai“ – tai įtampos kupina istorija apie pavojingą kelionę po Afganistaną, į kurią Radekas Sikorskis leidosi karo metais: tuo metu politinis pabėgėlis iš Lenkijos, karo korespondentas, o šiandien – vienas garsiausių politikų, kuris, būdamas laisvos Lenkijos gynybos ministru, įrodinėjo būtinybę siųsti lenkų karius į Afganistaną.

Be galo gyvai ir spalvingai, su reporterio aistra autorius pasakoja apie šimtą dvi dienas trukusią kelionę po karo apimtą šalį.

Su automatu rankoje, lydimas ir saugomas mudžahedų, reporteris tapo antskrydžių, bombardavimų ir kovų liudininku. Lenkų kariai dabar vyksta į tas pačias vietas, kuriose autorius kadaise mėgino prasiskverbti tarp sovietų dalinių per fronto liniją.

Knygoje neapsiribojama vien pasakojimu apie karą: skaitytojas patraukliai supažindinamas su Afganistano kultūra, religija ir istorija.

Šiame leidime pateikiama nauja įžanga ir epilogas, autoriaus rašyti jau esant gynybos ministru, suteikiantys knygai ypatingą aktualumą.