Sold Out

Martin Heidegger, Hans Georg Gadamer „Meno kūrinio ištaka“

118 psl. | 120×190 | © 2003 | ISBN: 9955-445-76-9
Iš vokiečių kalbos vertė Tomas Sodeika ir Jurga Jonutytė

Joje vienas ryškiausių Martino Heideggerio veikalų, lydimas Hanso-Georgo Gadamerio apmąstymų. Dviejų ypatingų Vakarų Europos filosofų tekstai susitiko vienoje vokiečių Reclam leidyklos knygoje ir liko drauge visam laikui. Heideggeris ir Gadameris svarsto esminius klausimus apie meno kūrinio kilmę, būtį, prasmę žmogaus egzistencijai.

5.99

Neturime

Ši knyga – išskirtinė XX a. filosofijos istorijoje. Joje vienas ryškiausių Martino Heideggerio veikalų, lydimas Hanso-Georgo Gadamerio apmąstymų. Dviejų ypatingų Vakarų Europos filosofų tekstai susitiko vienoje vokiečių Reclam leidyklos knygoje ir liko drauge visam laikui. Heideggeris ir Gadameris svarsto esminius klausimus apie meno kūrinio kilmę, būtį, prasmę žmogaus egzistencijai.

Hans-Georg Gadamer yra vienas iš didžiausių mūsų amžiaus mąstytojų. Su jo vardu siejamas įtakingos dabartinio mąstymo krypties – hermeneutinės filosofijos – susidarymas. Didžioji Gadamerio knyga – „Tiesa ir metodas“ – tapo klasikiniu, svarbiausiu hermeneutinės filosofijos veikalu.